Knjižne kazalke: Zrcalce

V letošnjem šolskem letu učenci 2. a razreda Osnovne šole Križe sodelujejo v mednarodnem Projektu Branje brez meja/Čitanje brez granice. Naša partnerska šola je s Hrvaške.

Z učenci prebiramo knjigo hrvaškega avtorja Zrcalce (avtor: Grigor Vitez). Na to temo bomo izvedli različne dejavnosti.

Ker je pravkar nastopilo novo leto, smo se odločili, da bomo za hrvaške učence 3. in 4. razreda, s katerimi sodelujemo v projektu, izdelali knjižne kazalke na temo slikanice in jih obdarili ob prihajajočem novem letu.

Učenci so izdelali knjižne kazalke in jih po pošti poslali učencem naše partnerske šole na Hrvaško.

Srečno novo leto!

Knjižne kazalke, ki so jih izdelali učenci 2. a OŠ Križe za učence OŠ dr. Branimira Markovića Ravna Gora.

(Visited 1 times, 1 visits today)