ZOOM srečanje s partnersko šolo

V okviru projekta Branje ne pozna meja/Čitanje ne poznaje granice smo izvedli srečanje preko ZOOM-a s partnersko šolo s Hrvaške.

Hrvaški učenci so nam predstavili šolo in kraj Ravno Goro, v katerem se šola nahaja. Zaigrali so kratko igrico, pokazali likovne izdelke in zapeli so pesmico. Nagovorila in pozdravila nas je tudi ravnateljica šole.

Učenci 2. a iz OŠ Križe so se hrvaškim učencem najprej predstavili, nato so predstavili našo šolo in kraj Križe, zapeli so pesmico in zaplesali. Pri plesu so se jim pridružili tudi hrvaški učenci. Hrvaške učence je pozdravila in nagovorila tudi ravnateljica, ga. Erna Meglič.

Srečanje je odlično uspelo. Vsi smo se strinjali, da se kmalu spet srečamo in to čimprej!

Učenci 2. a, OŠ Križe
Učenci s partnerske šole, Hrvaška
Učenci 2. a, OŠ Križe
Učenci s partnerske šole, Hrvaška